Sedací soupravy

2-3-4 sedačky, sedací souravy na míru, křesla, pohovky i taburety.

Sedací soupravy – studio HANÁK INTERIÉRY BRNO.

Pro kompetní vybavení interiérů máme pro své klienty připraveny kolekce sedací soupravy, křesla, pohovky značek: CALIA ITALIA a RECOR.  Od všech výrobců sedacích souprav máme plný sortiment a velký výběr modelů, látkových čalounění, kůží mnoha barev. Co se týká ceny máme také vše: od laciných sedacích souprav až po exklusivní dražší modely. Když si u nás nevyberete, tak už nikde.

Přemýšlíte o výběru a následném nákupu sedací soupravy? Hledáte sedací soupravy rovné, rohové či sedací soupravy na míru? Sedačky nebo pohovky s úložným prostorem nebo bez něj? Nebo varianty a možnosti sedacích souprav rozkládacích? Chcete kvaliní sedačku z natur-kůže, nebo eco-kůže, či variantu látkového čalounění?

Ať už zvolíte jakýkoliv model sedačky, jedno víme jistě: vaše budoucí sedací souprava od nás z HANÁK INTERIÉRY BRNO bude kvalitní a pohodlná. A navíc za tu nejlepší cenu ve své třídě.

Naši dodavatelé  sedacích souprav na míru pracují výhradně s kvalitními potahovými látkami a nejkvalitnějšími kůžemi. Výhodou našich všech modelů souprav je i široký výběr barev, které se vám jistě podaří sladit s dalším nábytkem od nás. U všech modelů sedacích souprav pohovek i křesel prodávaných na HANÁK INTERIÉRY BRNO garantujeme  tu nejvyšši možnou kvalitu a bytelnost konstrukce kostry všech výrobků. Netřeba snad ani připomínat jejich atraktivní design. K našemu sortimentu patří samozřejmě i velký výběr různých designů křesel klasických i houpacích. Křesla jsou i čalouněná i kožená v mnoha barevných provedeních.jako doplněk nabízíme také různé taburety či sedací pytle.