Kuchyně

Kuchyňské studio HANÁK Brno. Kuchyně Brno.

Srdcem každého domova je určitě kuchyně. Je jedno bydlíte-li v paneláku, bytě, vile nebo v rodinném domě. Kuchyně není jen prostor pro vaření a přípravu pokrmů, je to i místo pro setkání jednotlivých členů rodiny, blízkých a přátel. Kuchyně plní úlohu nejen praktickou, ale i estetickou, a mnoho vypovídá i o jejím majiteli. Je toho zkrátka mnoho, co musí nebo by měla moderní kuchyň 21. století splňovat.

Zní to jako fráze, ale na kuchyni i na kuchyňských spotřebičích by se nemělo moc šetřit. Je to součást domova, která Vám má soužit desítky let. Naštěstí již nemusíte být odkázáni jen na unifikované sektorové kuchyně s omezenou modulovou řadou nebo na regálové kuchyně v krabicích z našich velkoprodejen nabízejících “nábytek”. Kuchyňské studio HANÁK Brno Vám nabídne kuchyně na míru ve vysoké kvalitě za bezkonkurenční ceny.

Hanák – výroba nábytku.

Výběr moderních, rustikálních i designových kuchyní od značky HANÁK, kuchyní zaručující originalitu a především kvalitu je v poměrech EU nedostižitelný. Za 21 let své existence se firma HANÁK NÁBYTEK, a.s. propracovala v oblasti kuchyňských interiérů na evropskou špičku. Co vám může nabídnout? V prvé řadě kuchyně doslova pro každého, od rozumného standardu až po luxusní interiérové kuchyně pro nejnáročnější zákazníky. Ve všech kategoriích garantujeme prvotřídní kvalitu a perfektní zákaznický servis. Značka HANÁK je velice dobře známá klientům, nejen tu u nás v České republice, ale i tisícům zákazníků po celém světě.  Podnik byl a stále zůstává průkopníkem technického vývoje i pro ostatní firmy vyrábějící kuchyňský nábytek. Jak již bylo napsáno, značka HANÁK zaručuje kvalitu za férovou cenu s důrazem na každý detail s nadstandardními možnostmi parametrického zadávání kuchyňských skříněk a doplňků a doživotní zárukou na funkční prvky kuchyně.

HANÁK kuchyně – vývoj a design nábytku kuchyní.

Kuchyně značky HANÁK jsou kompletním dílem všech zaměstnanců od prvního návrhu designu, prototypů, vlastní výroby všech prvků nábytku až po expedici. Již od založení firmy se pan ing. Stanislav Hanák st. snažil nejenom vyrábět kvalitní nábytek, ale tento nábytek také navrhovat, moderně řečeno – dělat design.  Hanák st. ale nikdy nedělal design jen tak, tzv. design pro design. Vždy zohledňoval i konstrukci a využitelnost nebo chcete-li praktičnost každého výrobku. Toto pravidlo platí mimochodem u Hanáka v jeho DESIGN ODDĚLENÍ dodnes. První designy kuchyní v roce 1990 tvořil sám majitel. Mezi legendární modely se zařadil design kuchyně Verona, která je dodnes jednou z klíčových a i nejvíce propracovaných kuchyní. Mezi oblíbené a úspěšné kuchyně 90. let minulého století patří i kuchyně Florida a Modena. Všechny modely kuchyní, které vytvořil a designoval ing. Hanák měly za cíl oslovit určitý okruh klientů.

To má pro klienta hned několik výhod: kupuje produkt, jehož design je vždy originální a navíc je pečlivě konzultován mezi designéry a specialisty na konstrukce s ohleden na jeho funkčnost. Ani individuální požadavky zákazníků na vlastní design pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost.
Inspirujte se v naší fotogalerii kuchyní v sekci: moderní, designové a luxusní kuchyně, v sekci: rustikální kuchyně a v sekci: klasické – stylové kuchyně.

Kuchyně HANÁK. Kuchyňské studio Brno.

HANÁK bytový design team tvoří dnes velmi efektivní a neoddělitelnou složku firmy. Naši projektanti absolvují pravidelná školení v Design centru HANÁK. V Brně a okolí patří mezi špičku v oblasti bytového designu. Na práci kuchyňského studia navazuje příprava výroby, technologické a konstrukční oddělení, kde se návrhy designérů rozpracovávají a detailně připravují pro výrobu.

 

Hanák kuchyně – velkosériová i individuální výroba kuchyní.

Hanák kuchyně – vlastní vývoj programu na vizualizace.

Hanák kuchyně – vlastní vývoj a aplikace výrobního a řídícího systému.

Hanák kuchyně – vlastní design a programování všech svých webů.